Hydratácia s Avéne!

Pred istým časom mi z www.parfums.sk poslali na otestovanie nejaké vzorky. Niektoré z nich máte možnosť dostať VY v mojej giveaway. Dve zo vzoriek som si vybrala na testovanie - konkrétne Jemné čistiace pleťové mlieko a Cold Cream.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Oba produkty sú určené skôr pre suchšiu pleť, napriek tomu jeden mi sadol skvelo, aj keď ho používam trošku inak, ako sa píše v návode :-D

1. COLD CREAM
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Podľa popisu na oficiálnej českej stránke značky Avéne ide o vyživujúci krém s obsahom rastlinných olejov. Má zamatovú štruktúru. Vďaka obsahu bieleho včelieho vosku chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a obsahuje aj termálnu vodu Avéne, ktorá pokožku upokojuje.
Ja mám však svoje krémiky z kolekcie Sébium, ktoré mi úplne vyhovujú. Už skôr som písala, že rozmýšľam, čo s očným okolím a chcela by som nejaký očný krémik. Viem, že tento COLD CREAM nie je špeciálne očný, ja ho však používam len na očné okolie (+ keď mám niekde podráždenú pokožku - napr. v súčasnosti nos od neustáleho smrkania) a je úplne skvelý.

Krém je prednostne určený pre citlivú a extra suchú pokožku, čo ja nemám, ale moje očné okolie je mi neskutočne vďačné, že som začala používať tento krémik!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Po 2 týždňoch denného používania (teda skôr večerného, keďže v noci prijíma pokožka viac výživných látok ako cez deň) môžem naozaj potvrdiť, že krém pekne hydratoval moju pokožku v okolí očí, pekne ju vyživil a upokojil. Skvelý krémik! Cenovo sa najlepšie vyplatí 100 ml balenie za 14,45 € si ho môžete kúpiť tu.

2. LOTION
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!Podľa popisu na oficiálnej stránke prípravok /údajne pleťová voda, podľa mňa je to však mlieko/ obsahuje kremičitanyToto čistiace mliečko odporúčam všetkým z vás, ktoré trápi suchá pleť. Už po prvom použití som cítila, akoby som si tvár potrela vrstvou krému a pritom som si ju len vyčistila týmto produktom! Má mliečno-krémovú konzistenciu a pekne veľmi jemne vonia. Pre môj typ pleti veľmi nevhodné, možno skôr na zimu, keď bude moja pokožka suchšia. Mamka si ho však pochvaľuje. Plné balenie má 200 ml a môžete si ho kúpiť za 13,95 € tu.

Oba prípravky sú určené aj pre citlivky a alergičky :) Takže ak máte suchú a citlivú pleť a nevyhovuje vám len tak hocičo, určite vyskúšajte Avéne!


Skúšali ste už produkty Avéne? Boli ste spokojné?

2 komentárov:

  1. Já od Avene používám micelární vodu a je úžasná, doporučuji! Vyrovná se Biodermě sensibio a ještě krásněji voní :)Simone

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja som mala od značky avene len krém na začervenané miesta a bola som spokojná. Pre mňa dosť drahá značka ale za kvalitu sa platí

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám