Post Page Advertisement [Top]

Už dlhšie sa orientujem v rámci starostlivosti o pleť skôr smerom na dermoznačky a občas nejakú Kóreu. Krém z drogérie som si nekúpila už roky. Minulý rok som objavovala krásy značky Geek&Gorgeous. Lacná a účinná. 

A keďže situácia pritlačila a ja som si zrazu nemohla dovoliť kupovať to, na čo som bola zvyknutá, začala som hľadať vo vodách lacnejšej, no efektívnej a dobre hodnotenej kozmetiky. A vďaka skvelom profile na instagrame @deni.miklosova, ktorá úprimne chválila krém Catrice som nad ním začala uvažovať. Priznávam, že ponuku tejto značky tak trochu obchádzam. A nielen tejto značky. No tá chvála mi podvedome nedala, až kým som si krém za 6 € nekúpila.


Catrice Hydro Protect Melting Cream


Urobila som dobre? Neviem. Ale jedno viem určite - už po prvých použitiach som bola totálne nadšená. Krém obsahuje ceramidy, kyselinu hyalurónovú a zabezpečuje dlhodobý pocit hydratácie. Moja pleť je normálna - zmiešaná. V zime znesie výživnejšie produkty a aj hutnejšie štruktúry. V lete zas preferuje ľahšie produkty.


Catrice Hydro Protect Melting Cream popis a inciCatrice Hydro Protect Melting Cream je akoby zamatový hutnejší krém, ktorý zanecháva pleť hladkú a prináša pocit akoby ste si tvár namočili do hydratačnej masky. Celkom si rozumie aj s ďalšími krokmi v rutine. Nežmolkuje (aj keď už minule sme si povedali, že žmolky sú komplexný problém), dobre sa vstrebáva a pleť je hydratovaná. Trošičku mi pripomína Happier Barrier od Geek&Gorgeous, avšak Happier Barrier je hutnejší, no nezanecháva taký zamatový pocit na tvári (čo paradoxne preferujem) a zároveň sa mi o čosi viac páči jeho zloženie.


Catrice Hydro Protect Melting Cream otvorene balenie


Používala som ho ráno aj večer a úplne mi vyhovoval. Nielen v chladnej zime, ale aj počas teplejších dní. žiaden mastný pocit, žiadne zaťažovanie pleti. Dokonalá trvácna hydratácia. Možno mastnej pleti bude príliš a suchej bude vyhovovať celoročne. A možno nie, skincare je veľmi individuálna. 


Catrice Hydro Protect Melting Cream structure


Stále som z toho viac-menej prekvapená, aký dobrý obyčajný krém má ten Catrice v ponuke. Avšak stále mám tendenciu preferovať dermoznačky. No viem, že aj po spotrebovaní celého balenia som si povedala WAU! A to sa mi nestáva úplne často. Tento krém do bodky spĺňa požiadavku lacné, ale účinné.

Značku Catrice a jej líniu starostlivosti o pleť si chváli aj Janka z blogu SaveOnBeauty, nájdete u nej napríklad článok o sére na pery, ktoré vyzerá veľmi zaujímavo.

2 komentáre:

 1. Milujem túto značku, tiež od nej používam nejaké produkty.
  Budem rada ak sa zastavíš aj u mňa na blogu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ju práveže, úprimne, nevyhľadávam. Ale potešilo ma, že má aj funkčné veci :)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Bottom Ad [Post Page]