Missha M B.B. duo trial kit

To, že milujem Perfect Cover BB krém od Missha nie je žiadne tajomstvo. Používam ho takmer denne bez ohľadu na ročné obdobie. No dlho som používala iba jeden odtieň - 23 - a rozmýšľala som, že skúsim ďalší, možno svetlejší a možno ich skombinovať. A tak, keď som na webe našla túto skúšobnú sadu, neváhala som.


Škatuľka je vo farbách škatuľky samotného BB krému Perfect Cover. Vo vnútri sa nachádzajú 3 produkty - BB Boomer a 2 odtiene BB krému Perfect Cover - 21 a 23 vo veľkostiach akurát vhodných na vyskúšanie = 10 ml každý.


BB krémy som mala, takže pre mňa nie sú žiadnou novinkou. Farebnosť odtieňov je vhodná. Odtieň 23 je totiž trošku tmavší v zimných mesiacoch pre bleduľky a zas 21-tka je na leto svetlá. Takto si viete vytvoriť ideálnu kombináciu - buď použijete jednotlivé odtiene samostatne, alebo ich zmixujete a jemne tak zvýrazníte kontúry. Pod oči, na čelo a na bradu som nanášala odtieň 21, na hrany tváre, teda pri vlasoch, na hrane brady a krku, na hranách nosa a na líca som nanášala odtieň 23 a výsledný efekt sa mi celkom páčil.

Novinkou je pre mňa produkt BB Boomer. Dočítala som sa, že by mal byť skvelým podkladom pre BB krém. Mal by zlepšiť jeho priľnavosť a rozjasniť pleť. Dokonca vraj účinkuje aj proti vráskam!
Nanášala som ho na vyčistenú pleť ošetrenú pleťovým sérom, teda to nebol prvý produkt, ktorý sa dostal do kontaktu s pleťou. Vonia podobne ako modrá Nivea a naozaj sa mi zdalo, že pleť o čosi rozjasnil. BB krém sa tiež lepšie zžil s pleťou. Toto je celkom dobrý variant podkladovej bázy pod BB.

pred použitím setu

BB Boomer

BB Perfect Cover mix odtieňov 21 a 23

kompletné líčenie (obočie Essence, riasenka, ceruzka a rúž Dermacol, set na líčka Zoeva)

po 5 hodinách, bez prepúdrovania či použitia matujúcich obrúskov
Tento skúšobný set ma presvedčil, že je celkom fajn namixovať si svetlejší a tmavší odtieň a vďaka BB boomeru vydržal celkový vzhľad o čosi dlhšie (hoci na foto vyzerám unavene, ale pripisujem to najmä neskorej večernej hodine v čase fotenia). Tie BB jednoducho milujem :-) Boomer je fajn, využijem ho však iba občas a neviem, či by som si kúpila plné balenie, skôr nie ako áno. Tento skúšobný set je skvelý, ak s Missha BB krémami nemáte žiadnu skúsenosť. Vyjde vás do 11 € aj s poštovným :-) K dispozícii je viacero druhov podľa zvolených odtieňov BB krému.

3 komentárov:

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám