MARVEL Comics

Máme tu nejakých fanúšikov Marveloviek? Či už ide o komiksy alebo ich filmové hrané verzie? Ja sa hlásim skôr k tým filmovým, predsa len, ženy, priznajme si, že na niektoré postavy sa prinajmenšom celkom dobre pozerá ;-) Pre pánov je však v ponuke nádherný set dostupný v e-shope parfumérií Elnino, do ktorého sa zamilujete ;-)


Set je v peknej praktickej modrej taške na zips s vyobrazením marvelovských hrdinov. Predstavujem Vám MARVEL Comics Hero.Set obsahuje 4 výrobky pre pánov: deodorant v klasickom 150 ml balení, mini sprchový gél v 50 ml balení, pleťový krém v 50 ml balení a gél na vlasy v 75 ml balení. 
Deodorant vonia naozaj pekne! Nejako nevidím síce veľký rozdiel vo vôňach pánskych deodorantov a takmer všetky mi voňajú dobre.
Ak by bol sprcháč v 150 - 250 ml balení, boli by všetky produkty v plnej verzii a bolo by to ešte zaujímavejšie, predsa ten 50 ml je skôr na cesty.Hydratačný pleťový krém v plnom balení vydrží chlapovi, podľa môjho názoru, celkom dlho :-) Už som toho môjho naučila krémovať sa, no aj tak má podstatne nižšiu spotrebu ako ja :-DGél na vlasy s mokrým efektom síce môj chlap už dlhšie nepoužil, ale vždy má nejaký v zásobe :-) Pre istotu!
Set odporúčam ako ideálny darček pre každého fanúšika Marvel hrdinov - od Spidermana, Hulka, Ironmana, Thora až po celý Avengers :-) . Či už pre manžela, brata, švagra, alebo aj otca :-) Cenovo neublíži peňaženke (do 10 €) a poteší, garantujem ;-)

2 komentárov:

 1. Komiks mi nic neříká, ale kosmetika vypadá skvěle. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som sa do Marveloviek celkom "zabuchla" :-D najviac asi fandím Thorovi ;-)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám