Spotrebované alebo Ako som takmer zabudla na očný krémik

Nie, nezabudla som ho používať.. zabudla som po spotrebovaní dopísať rozrobenú recenziu. Takže sa, prosím, nezľaknite toho, že dátum expirácie na produkte je minulý rok v septembri, produkt už dávno nemám, spotrebovala som ho takto pred rokom. Takisto ho v tomto balení nenájdete, pretože je už iné, ale o tom neskôr ;-) Slovenské značky kozmetiky čím ďalej tým viac bodujú a vrývajú sa do mysle zákazníkov. Inak to nie je ani v prípade Dulcie, od ktorej milujem ikonickú zinkovú mastičku  a hojivý gél s aloe vera (ktoré tiež zmenili obal, ako asi všetky ich produkty).Tento krém som kupovala v e-shope BioBeauty pred 2 rokmi, koncom októbra 2015 a jeho pôvodná cena bola 7,90 €.


Nie som milovník kávy, skôr ju považujem za nutné zlo :-D Preferujem kávoviny ako caffe latte, cappuccino a podobné ;-) Tento krém ma však svojou vôňou doslova opantal. Nevyvolal vo mne chuť na kávu, ale skôr takú tú arómu ako môžete vidieť v niektorých reklamách na kávu (ktorú ja vôbec takto necítim).
Krém je príjemný, dobre sa vstrebával a hlavne - účinkoval. Nočné krémy zatiaľ cez deň nepoužívam, skôr na noc a tento bol špeciálne určený na noc. Obsahoval čosi ako zrniečka a bála som sa, že práve vďaka nim bude pôsobiť mierne pílingovo, vôbec to tak nebolo. Zrniečka sa rozpustili a príjemne masírovali pokožku očného okolia. Zároveň podporuje jej prekrvenie a výsledky sú viditeľné už po niekoľkých dňoch. Pokožka je pružnejšia, hydratovanejšia a prípadné opuchy alebo tmavé kruhy nevýraznejšie. Tak ako aj zinková mastička je tento krém malý zázrak na očné okolie a podľa reakcií, ktoré som našla na nete nie som ani zďaleka jediná s týmto názorom.
Toto balenie však napriek svojej rozkošnosti malo isté muchy. Tou najväčšou bol prístup k celému produktu. Vždy som opatrnejšia, keď vidím, že jednoduchým otvorením sa môžem dostať k celému obsahu a nevhodnou aplikáciou ho ľahko znehodnotiť. Samozrejme, sme opatrné nielen kvôli krému ale aj kvôli sebe. Toto balenie malo 10 ml.
Inovácia Dulcie ma veľmi potešila, a keď spotrebujem súčasný očný krém od Frais Monde, vyskúšam tento v novom balení. Je totiž s pumpičkou a má 15 g, približne za 11,90 €.

3 komentárov:

 1. Na tento krém čítam samé pozitívne reakcie. Moja zásoba očných krémov sa našťastie už zmenšuje, takže ho isto najbližšie kúpim a skúsim.
  Owl Heaven

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já jsem ho měla ve vzorečku a za mě to bylo překvapivě dost dobré! Jejich nové balení s pumpičkou se mi rozhodně líbí daleko víc. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. vynovenie balenia špeciálne pri tomto kréme ma potešilo a dúfam, že aj obsah ostal rovnako nezmenený ;-) Nečudujem sa, že sú naň samé pozitíva ;-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám