Púdrový tieň na obočie

Už dlho sa pokúšam naučiť sa upraviť si obočie tak, aby to ladilo. Nie vždy to vyjde, hlavne, keď sa ráno ponáhľam do práce. Vyskúšala som niekoľko pomocníkov na úpravu obočia - ceruzky, tiene so štetčekmi fixované voskmi, riasenky. Keď sa prednedávnom v ponuke Dermacolu objavila novinka púdrový tieň na obočie povedala som si - vyzerá veľmi zaujímavo, no ktovie, aká bude aplikácia. Keď mi prišiel domov na vyskúšanie, bola som zvedavá, či si s ním poradím. A ako to dopadlo sa dozviete v dnešnej recenzii :-)

Balenie je naozaj krásne a pre mňa dokonale farebne zladené. Páči sa mi kovová v kombinácii s tmavohnedou a čiernym písmom. Na balení je číslom označený odtieň - môj je 3, zrejme najtmavší.

Trošku som si nevedela predstaviť, ako pomocou tohto aplikátora dokážem v rannom zhone vykresliť obočie, ktoré nebude pripomínať spojenú hrubú a krivoľakú čiaru. Osobne mi nevyhovujú ani očné tiene s takýmto aplikátorom - maximálne do kútika - a toto aj na ruke zanechalo pomerne hrubú, no farebne veľmi intenzívnu stopu.

Postup:

Neupravené obočie


je potrebné prečesať.


Až potom je možné nanášať farebný tieň, no veľmi opatrne, keďže vďaka širšiemu penovému aplikátoru ľahko trafíte mimo.


Následne znova prečesať.


A hotovo.V rannom zhone a po celom dni v práci to miestami vyzerá takto:Záver?
Produkt jednoznačne nie je zlý! Na tvári /teda na obočí/ drží statočne, hoci keď si prejdem po obočí po celom dni, farba sa mi otláča na ruku a aj papierovú vreckovku, nie však tak, že by z obočia zmizla úplne. Dokonca by som povedala, že vyzerá o čosi prirodzenejšie ako ceruzka. Trošku ma však potrápila aplikácia, ktorú som stále nedotiahla do rýchleho a zdarného konca. Hlavne ráno sa mi stane, že potiahnem trošku rýchlejšie a už mám tieň tam, kde som nechcela - nie je problém odstrániť ho napr. pomocou vatovej tyčinky, no zase to odďaľuje odchod z domu do práce. Ak chcete používať tento tieň, nemali by ste mať veľmi tenučké obočie, skôr aké prirodzené. Taktiež vyššia sa mi zdá jeho cena - 7,69 €
Určite je to všetko najmä o zvyku - mne sa lepšie pracuje s ceruzkou, a tak sa mi tento tieň zdá  trošku nepraktický, no efekt má celkom príjemný, najmä, keď si na tú aplikáciu zvyknete.

Ďakujem Dermacol-u za poskytnutie produktu.

4 komentárov:

 1. no veru aj mne sa s ním strašne zle pracuje :D ja to robím tak že nakreslím kludne aj krivéé a potom s korektorom a vatovou tyčinkou to odstránim :D inak sa to ani nedá...ja preferujem skosený štetec...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :-D no moje začiatky boli asi také - neriešila som, odstránila vatovou tyčinkou ;-)

   Odstrániť
 2. keď som začala používať podobný produkt od Lorealu, tiež som mala čo robiť, aby som sa ako tak trafila :D takže si viem predstaviť :) ale chce to len cvik, a ako ty spomínaš to prečesávanie :) to pomáha :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne tak ;-) sú rozkošné, ale vyžadujú trpezlivosť ;-)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám