Valentine´s Day

Nepáči sa mi to, čo z každého jedného sviatku urobili predajcovia a obchody. Doslova nás nútia nakupovať. Tohto roku som ale nejaká odolná a aj v časopise si rada pozriem pekné tipy na darčeky (ktoré však nemusia byť na Valentína, veď príležitostí je toľko... alebo prekvapiť milovaného človeka len tak je určite najviac). Už nejak nevnímam všade samé srdiečka, aspoň sa mi zdá, že nejako tento trend ustupuje. Zvolili asi iný systém. Idú na nás strategicky a mne sa to páči (mojej peňaženke už až tak nie...). Aj okolo Valentína nájdete zaujímavé akcie, niektoré mi nedajú pokoj. 
Nie som zástancom honosných darov práve na tento deň, ale prečo si neurobiť radosť hoc len symbolicky? :-) A hlavne, prečo neurobiť radosť aj sebe? :-) Tento príspevok sa bude niesť v znamení tipov a odporúčaní.
Print: "I love you.. from the bottom of my heart to the tip of my toes" add handprint/footprint for gift, home, new baby, Valentine's Day...
ZDROJ
Obľúbenou kategóriou je kozmetika. Parfuméria Elnino (sk aj cz) má dve akcie. Milovníčky súťaží sa zaiste potešia. Vo Valentínskej súťaži totiž nejde o žiaden nákup! Stačí odpovedať na otázku a môžete vyhrať zľavu 14 % na celý nákup. Pozor, iba do dnes do 23:59! Aj ja sa chystám zapojiť sa. Otázka je veľmi jednoduchá a záleží len na vašej kreativite ;-)
To však nie je všetko. V Elnino prebieha súčasne viac akcií! Ak nakúpite nad 35,70 € (čo by nemal byť až taký veľký problém :-)), dostanete zadarmo sadu Agent Provocateur podľa vlastného výberu. Viac o akcii na pripojenom linku.

Darčeková sada Agent Provocateur ZADARMO!

A čo by som vybrala ja?

For Her

Chloe Chloe Love
Love Chloé

Parfumovaná voda Lancome La Vie Est Belle
La vie est belle Lancôme

Toaletná voda Moschino Pink Bouquet Edt 50ml + 100ml tělové mléko + 100ml sprchový gel
Pink Bouquet Moschino

For Him

Christian Dior Fahrenheit
Fahrenheit Dior

Hugo Boss Hugo Element
Hugo Element Hugo Boss

Toaletná voda Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme Edt 100ml + 100ml sprchový gel
La Nuit De L´Homme Yves Saint Laurent

For Both

Salus Sprchový Olej Erotika
Sprchový olej Erotika Saloos

Bielizeň je veľmi vhodným elementom :-) Poteší nielen jeho, ale aj vás a určite ju využijete v budúcnosti ;-) Tesco a kolekcia Fifty Shades of Grey ma dosť láka a v súčasnosti je v zľave 30%.

Podprsenka
Nohavičky
Košieľka
Pyžamko
Pyžamko
Košieľka

Košieľka
Set - toto chcem a toto si aj kúpim! :-)
Kimono
maska na oči

My dvaja sme rozmýšľali aj nad nejakým pobytom, vyberať rozhodne je z čoho, akurát nám to nevychádza, lebo drahý pracuje celý budúci víkend. No ako nás poznám, tie voľné chvíľky po manželovej práci budeme tráviť našim obľúbeným spôsobom:

Máte nejaký valentínsky plán alebo tento deň neuznávate?

10 komentárov:

 1. Ja som raz chcela mať s priateľom valentína, tak sme kúpili šampanské čokoládu jahody...proste klasika. Lenže to sme nevedeli, že ja z bubliniek začnem grgať :D Smrteľne vážne a nedalo sa to zastaviť :D Našťastie som toho nevypila veľa a po chvíli to prestalo samo :D Ma napadlo pri tom šampuse čo tam máš na fotke :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heh, tak to je teda príhoda ako sa patrí! :-)

   Odstrániť
 2. Kati super tipy na darčeky - nie len na valetína! My s priateľom toho valentína nejak neriešime :) on ma občas prekvapí ružičkou len tak v bežný deň ked to najmenej čakám! :) Ale máme radi také pohodové večery keĎ si dáme vínko, niečo malé na zahryznutie a film. Alebo spolu radi varíme.
  Another.day.with.Hana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne :-) Ja to tiež takto preferujem ;-)

   Odstrániť
 3. my jsme se dohodli, že si nic kupovat nebudeme, ale jen si na víkend zajedeme na hory, dokud je nějaký sníh :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nie je nad poriadny spoločný víkend/výlet :-)

   Odstrániť
 4. Náš valentín bude tento rok sladký, nakúpili sme si navzájom kopu čokoládok a bonbónov :D A určite pôjdeme niekam na kávičku a koláčik alebo si len spravíme večer s vínom, syrom a filmom. Nič svetoborné, avšak príjemné. Takú pohodu si robíme veľmi často, no páči sa mi dať tomu aj sviatočnú "pečiatku" :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, áno, áno aj my :-) pohodička pri vínku a telke alebo len tak ;-) Môj drahý sa už teší na sobotňajší večer, že si pozrieme Hriešny tanec! :-) Toto som od neho nečakala, prudko romantické vyjadrenie :-D

   Odstrániť
 5. valentin sa da spravit aj teraz v lete, hlavne ide o to preco a nie vtedy ked nam to urcia :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám