Sladké, ktoré vám nepokazí postavu. Práve naopak!

Už viackrát som na oboch mojich blogoch spomínala moju slabosť pre sladké. Niekedy je jednoducho ťažké odolať. No čo tak nájsť niečo, vďaka čomu si trošku uvoľníte zmysly a zároveň potešíte čuchové bunky? Teda minimálne tie čuchové. Áno, dnes bude zase reč o sladkej kozmetike :-) Tentokrát v podaní úžasného telového masielka!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Ziaja má v ponuke niekoľko skvelých telových produktov. Z masielok som zatiaľ skúšala to s kozím mliekom a pomarančové. V podstate ide o podobný produkt, akurát odlišná je vôňa.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Balenie je klasické 200 ml a na vrchnáčiku je v danej farebnej kombinácii logo firmy. Modro-hnedá sa mi celkom páči. Pripomína sladučkú mliečnu čokoládku :-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Na značke Ziaja sa mi páči jej cenová dostupnosť - ide o kvalitné produkty, najmä tie s kozím mliekom si zamilovala aj moja babka, ktorá doteraz používala jedine drahú lekárenskú kozmetiku na atopickú pokožku, či už A-derma alebo Bioderma. Čo sa týka dostupnosti v obchodoch, tak vo väčších mestách ju nájdete napr. v Tescu, v menších som ju nevidela - teda u nás určite nie. Ak sa však chystáte na výlet do Poľska, tam ju nájdete určite, keďže ide o poľskú kozmetiku ;-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Po otvorení som mala pocit, že som si práve otvorila čokoládovú penu a jediné, čo mi bránilo v tom, aby som ochutnala, bol zvyšok zdravého rozumu. Masielko vonia nádherne, fakt má človek chuť ísť po lyžičku a začať stolovať. Vôňa však nie je čisto čokoládová, to som si teda overovala aj u sestry, či len ja mám iný čuch alebo táto vôňa je naozaj taká :-) Cítim mix čokolády a karamelu. Napriek tomu, že je hnedej farby nezanecháva stopy na oblečení, pretože sa naozaj rýchlo vstrebáva. Pokožku zanecháva hebkú a regenerovanú. A čo viac si priať? Voňavá, jemnučká pokožka je najmä v lete, keď ukážeme najviac zo svojho tela, dosť žiaduca ;-)

Skúšali ste už nejaké telové masielko od Ziaja? Ak nie, určite dlho neváhajte ;-)

5 komentárov:

 1. Toto maslo milujem vzdy sa k nemu rada vraciam :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Musím si ho taky konečně pořídit, měla jsem jenom vzoreček :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zrovna včera jsem psala recenzi na toto máslo a další produkty:
  http://mojekosmetika.blogspot.cz/2014/07/jak-dopadlo-prvni-setkani-se-ziajou.html

  Toto máslo si mě ihned získalo svojí vůní, je opravdu skvělá a hydratuje také velmi dobře. Nemám mu co vytknout. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aky mas druhy blog?

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám