Aussie Miracle Recharge

Ešte pred viac ako rokom bola Aussie značka, ktorá sa len uvádzala na slovenský trh. Väčšina bola uchvátená 3-minute-miracle produktom, ktorý som doteraz nevyskúšala. Nevadí, veď možno sa to ešte stane, zatiaľ však nemám potrebu skúšať ho, aj keď človek nikdy nevie ;-)
Keď mali asi pred mesiacom v DM akciu na Aussie -25 %, rozhodovala som sa, čo kúpiť, voľba padla na Miracle Recharge Frizz Remedy. V tom čase som mala dlhé vlasy, ktoré už naozaj žalostne niečo potrebovali (nožnice bol posledný a veľmi dobrý krok). Asi pred dvoma týždňami som dostala e-mail, či sa nechcem zapojiť do Aussie výzvy s La Femme. Keďže som v tom čase už mala rozpoužívaný sprej Frizz Remedy, dlho som neváhala, a tak mi pribudol variant Moisture. Tento príspevok je jednak doplnením súťaže a jednak recenziou na údajne zázračné spreje.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Spreje som neskúšala len ja, ale aj moja sestra, ktorá má vlasy v o dosť lepšom stave (a pritom sa nejak starostlivosťou nepretrhne :-)) a zároveň ich má aj o dosť dlhšie (takmer po zadok). Spreje používam na vlhké vlasy po umytí (šampón - kondicionér, občas aj maska, tieto veci nevynechávam), ale občas aj na suché vlasy v priebehu dňa :-) 
Ešte pred samotnými hodnoteniami musím povedať, že ma dosť oslovilo balenie. Páči sa mi fialovo-biely dizajn a aj klokany okolo hrdla fľaše. Tiež aj etiketa je fajn :-) Jednoducho celkom ulahodil môjmu oku pri prezeraní stojanov.

Frizz Remedy
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Tento sprej je určený pre vlásky, ktoré potrebujú uhladiť. Je krémový a možno ho aplikovať priamo na vlasy alebo tak, že si ho nasprejujete do ruky a pretriete po vlasoch. Moje vlasy - kým boli dlhé - pekne uhladil, a pritom nezmastil. Pôsobil určite lepšie ako CHI, avšak žiadny zázrak som nezbadala. Jednoducho moje vlasy už potrebovali nožnice. Aj v súčasnosti ho používam, aj keď mám vlasy o dosť kratšie a tiež ho používa aj sestra. Vlasy nezmastí, pekne uhladí a nádherne vonia - ten jojóbový olej mi pripomína detské telové oleje. Neaplikujem si ho ku korienkom, skôr iba na končeky. 

Moisture
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Narozdiel od Frizz Remedy je Moisture skôr sprejom s vodnatejšou textúrou. Som milovníkom makadamiového oleja (o čom svedčí aj moja Macadamia mánia) a tento sprej ju obsahuje - wow. Vonia naozaj pekne, trošku sladšie. Sprej si aplikujem priamo na vlasy a potom prečešem. Najradšej - hlavne teraz v lete - si vlasy nechám vlhké a takto prirodzene vyschnú. Bez akýchkoľvek tužiacich prostriedkov si celkom držia tvar a aj vzhľad je príjemný. Zázrak som síce nezbadala, no je to určite zaujímavý produkt, a siahnem po ňom (resp. po jednom z nich aj v budúcnosti), keďže vlasy príjemne hydratuje a verte mi, suché vlasy sú nič moc.
V zahraničí je k dispozícii viacero variantov, u nás budú 4 - okrem mojich dvoch Moisture a Frizz Remedy je k dispozícii aj Colour a Volume variant:

Balenie sprejov je praktické - 250 ml sprej sa vojde do kabelky ak idete na predĺžený víkend alebo hoci aj do práce, keď si potrebujete nejako osviežiť vlasy :-) Potom už len jemne prečesať a hotovo ;-) Sprej mi nespôsobil žiadne negatívne efekty, čo je pri mojej citlivej pokožke hlavy celkom úspech.

A teraz k tej výzve - zapojila som sa s tým, že som mala vytvoriť fotku(y). Manžel dostal nápad a ja som sa ho chopila :-) Teda fotografa robil on. A ako to dopadlo? 
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
doma na balkóne

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
v bare

foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
na farme (ovečka sa volá Majka :-))
Nevedela som si vybrať, a tak som sa rozhodla vytvoriť koláž-komiks:
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!

Aké je heslo Aussie Miracle Recharge? :-) „Nové ošetrujúce spreje na vlasy Aussie Miracle Recharge pomôžu okamžite oživiť tvoje vlasy, a to bez zaťaženia- KDEKOĽVEK a KEDYKOĽVEK.“
A ja dodávam - ktokoľvek ;-) (teda nieže to budete aplikovať na domáce zvieratká, ale priznám sa, že som spreje použila aj na manželove vlasy :-)).


Skúšali ste jeden z týchto sprejov? Čo hovoríte na moju koláž?

7 komentárov:

 1. Spreje jsem ještě nezkoušela, ale vypadají super! :) A koláž je taky skvělá! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nechaj si tu ofinu odrast a bude to vyzerat ovela lepsie. Teraz s tymi vlasmi vyzeras ako tetuska.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Milý anonym, mojim životným snom bolo vyzerať ako tetuška. Som rada, že sa mi to podarilo. ďakujem ;-)

   Odstrániť
 3. vlasky mas podla mna fajn, dobry strih, aj krasna farba, ale trosku musim suhlasit s anonymom - ofinka ma podla mna zvlastny tvar a celkovo sa ti podla mna nehodi. si krasna zena, mas pekne oci, aj tvar, ale ofinu by som na tvojom mieste nechala odrast, zbytocne ti kazi tvar, aj celkovu vizaz.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám