Ako som si urobila radosť (by Rimmel London)

Minulý týždeň 21.11.2013 som poslala objednávku na stránke www.rimmel.sk. Nie, nestratila som polovicu svojej zbierky, ale niektoré novinky ma zaujali a jeden produkt ma chytil, no mám ho v tmavom odtieni. A tak som sa obdarovala :-) Ja viem, idem do Londýna, mohla som si to kúpiť tam. Ale tam si chcem kúpiť veci, ktoré u nás až tak nedostať ;-) Ak mi na to zvýši čas :-D 
Čo som si kúpila?
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!


v odtieni 002 Bulletproof beige. Tieniky by mali byť vodeodolné a vydržať až 24 hodín. Sama som veľmi zvedavá. Odtieň je ešte krajší ako v e-shope, takéto farbičky ja môžem a tieto tiene ma veľmi zaujali už odkedy sa objavili v ponuke :-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Zatiaľ jedinú nevýhodu vidím v strúhaní, inak sa ňou kreslí dobre, je mäkká a pekne farbí. Uvidíme po dlhšom otestovaní ;-)
verzia 003. Nie je to odtieň, je to tretí primer v poradí od značky Rimmel London, na slovenský a český trh sa dostali len dva. Pleť by mala byť matná až 12 hodín. Na duo mejkap a primer Stay Matte som naozaj veľmi zvedavá. Konzistenciou mi veľmi pripomína bázu Fix&Perfect Pro.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!


v odtieni 100 Ivory, v najsvetlejšom, ktorý sa u nás predáva. Mejkap už mám vyskúšaný a skutočnosť, že som si ho kúpila v svetlom odtieni len potvrdzuje, že som s ním bola naozaj spokojná! :-) Na testovanie som dostala odtieň 200, ktorý je momentálne pre mňa nepoužiteľný. Detailný článok si môžete prečítať tu.
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!


podklad a top coat zároveň. Mal by spevniť, vyhladiť a vyživiť necht, tak ho momentálne skúšam. Balenie je naozaj veľmi pekné - podobne ako pri laku Salon Pro - na veľkom vrchnáčiku je Rimmel logo - korunka a štetček je typicky široký.

Všetky tieto výrobky ma ako Agentku so zľavou 15 % (bežný človek má zľavu 10%) stáli 16,12 €. Doručenie som mala zadarmo - pri nákupe nad 16 € si ho totiž neúčtujú. Som veľmi spokojná aj s termínom dodania. Dnes je 27.11.2013 - dodanie od odoslania objednávky teda trvalo len 4 pracovné dni! :-) Zároveň nákupom v e-shope dostanete body, za ktoré môžete vyhrať balíček, premenu alebo Rimmel Shopping, ktorý som ja vyhrala minulý rok ;-) Verte mi, oplatilo sa! :-)

O každom z týchto výrobkov si prečítate detailnejšie postrehy po dôkladnom otestovaní :-)

Ktorý vás zaujal najviac? :-)

1 komentárov:

Ďakujem Vám za komentáre! :)
Thank you for comments! :)

Hľadám